Przejdź do treści

Prawnik i akcja niebieski parasol

Akcja „Niebieski Parasol” to akcja, która umożliwia każdemu mieszkańcowi skorzystanie z bezpłatnych porad prawnych. Wszyscy prawnicy i prawnicy udzielą bezpłatnej porady prawnej.

Prawnik

Jak wszyscy wiemy, zawód prawnika wiąże się z wieloma obowiązkami. Ponieważ w sądzie za nasze przeznaczenie odpowiadają przede wszystkim prawnicy. Dzięki niemu możemy uniknąć kary nałożonej na nas przez Sąd Najwyższy.

Kancelaria znana jest z tego, że jest znakomitym prawnikiem, ale tylko jeden prawnik zasługuje na więcej uwagi. Jeśli ktoś ma poważny problem prawny, warto poprosić go o pomoc. Prawnicy Płocka są doświadczeni i prowadził bardzo trudne sprawy, które z góry skazane były na niepowodzenie, ale ostatecznie wygrał. Takie umiejętności są rzadkością w tym zawodzie. Kolejne spotkanie będzie rzadką okazją, a każdy chętny może poprosić go o radę za darmo.

Niebieski Parasol to akcja organizowana w całej Polsce. Po raz czwarty operację zorganizował Krajowy Komitet Doradczy Prawny i regionalna izba handlowa. Biurowiec Cotex udzieli specjalnego doradztwa prawnego. Proces będzie się toczył do tego weekendu, a każdy prawnik chętnie pomoże, nie naliczając żadnych złotówek.

Wiele osób nie wie, że problemy prawne można czasem łatwo rozwiązać bez wydawania zbędnych pieniędzy na prawników. Dlatego akcja ta skierowana jest głównie do osób, które nic nie wiedzą o sprawach prawnych. Dlatego wydarzenie zachęca do skorzystania z bezpłatnych porad prawnych.

O jakie obszary możesz zapytać?

Doradztwo prawne obejmie bardzo szeroki zakres dziedzin prawa. Jeśli ktoś ma problem z:

  • Kwestie własności
  • Problem dziedziczenia
  • rodzina
  • Osiedle mieszkaniowe
  • Prawo pracy

Bezpiecznie jest skorzystać z bezpłatnej porady prawnej, a każdy prawnik w naszej kancelarii na pewno pomoże lub poprowadzę Cię przez kroki, które musisz podjąć, aby rozwiązać tę sytuację. Jeżeli ktoś przychodzi do jednego z prawników, osoba ta jest zobowiązana do przyniesienia wszystkich niezbędnych dokumentów związanych z daną sprawą. Bez tego porada prawna będzie nieważna, ponieważ prawnik nie będzie w stanie zrozumieć pełnego obrazu sprawy.

Ruch Niebieskiego Parasolka ma na celu edukowanie jak największej liczby osób w dziedzinie prawa. Dlatego każdy, kto chce skorzystać z porady prawnej, powinien udać się do Cotex w Płocku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.