Wysokiej jakości prefabrykaty w energetyce i telekomunikacji

brytfanna żeliwna Staub
Żeliwne naczynia kuchenne – czy warto je mieć?
5 września 2018
Jakie rękawice na budowę?
2 października 2018

Wysokiej jakości prefabrykaty w energetyce i telekomunikacji

Wysokiej jakości prefabrykaty betonowe

W obecnym budownictwie nie ma już miejsca na fuszerkę i oszczędzaniu na materiałach budowlanych. Wielomilionowe inwestycje budowlane muszą spełniać określone wymogi, tyczące się zarówno projektu i procesu budowy, jak i materiałów budowlanych oraz gotowych produktów wykorzystywanych do zrealizowania projektów i inwestycji. Wysoka jakość wyrobów i materiałów budowlanych wpływa przede wszystkim na bezpieczeństwo użytkowania i sprawia, że gotowe realizacje są odporne na panujące w Polsce warunki atmosferyczne i  służą przez wiele lat. Ze względu na rygorystyczne wytyczne Polskich Norm Prawa Budowlanego każdy wykonawca musi być świadomy wyborów. Już w momencie tak trywialnych kwestii, jak wybór materiałów i elementów budowlanych bez względu na rodzaj inwestycji. Dobry i sprawdzony produkt to gwarancja jakości i trwałości wykonanych realizacji i nie ma znaczenia czy jest to budowa nowej drogi ekspresowej, czy rozwiązania w energetyce, czy też w telekomunikacji. Prefabrykaty betonowe wykorzystywane w branży energetycznej i telekomunikacyjnej powinna cechować przede wszystkim funkcjonalność i wysoka żywotność.

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej

Firma Styrobud B.T.K ma duże doświadczenie w produkcji betonu towarowego i materiałów budowlanych zgodnie z Polskimi Normami Prawa Budowlanego. Wszystkie wyroby podlegają stałej i dokładnej kontroli przez przyzakładowe, a także mobilne laboratorium. W dziedzinie prefabrykatów, na co dzień współpracuje z renomowanymi dostawcami w zakresie dostaw surowców do produkcji, co z kolei pozwoliło stworzyć produkt, który zdobywa coraz większe uznanie na rynku energetycznym i telekomunikacyjnym. Firma swoją markę i renomę buduje nie tylko na podstawie wysokiej jakość produkcji i usług, ale co równie ważne o klarowne i uczciwe zasady współpracy, oferując przy tym atrakcyjne warunki cenowe, a także terminowość dostaw.

Wykorzystanie studni kablowych do budowy teletechnicznej kanalizacji kablowej

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom branży telekomunikacyjnej, firma produkuje studnie kablowe wielu typów m.in.: SK, SKR, SKM, SKO, a także ramy i pokrywy do studni teletechnicznych.  Dostarczane branży studnie teletechniczne oraz elementy wyposażenia gotowych studni kablowych posiadają Aprobatę Techniczną, a także produkowane są w oparciu o normę PN-EN 124. W ofercie firma posiada osprzęt do studni kablowych rurki wsporcze, uchwyty kablowe oraz pokrywy zabezpieczające, a także słupki oznaczeniowe SO oraz SOP. Z kolei na potrzeby branży energetycznej produkowane i dostarczane są m.in.: fundamenty prefabrykowane pod słupy oraz maszty oświetleniowe, płyty oraz belki ustojowe.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*