Po co komu wanna w łazience?

kamienie w biżuterii
Moc kamieni – jakie naturalne kamienie nosić?
23 maja 2018
Co potrzebne do stworzenia ogródka restauracyjnego?
5 lipca 2018

Po co komu wanna w łazience?

Wanny wolnostojące producent

Po modzie na szybkie i energetyczne prysznice, która skłoniła wiele osób do wyrzucenia starej wysłużonej wanny ze swojej łazienki, te na nowo wracają do łask. Po całym dniu w pracy i podróży w upalnym autobusie miejskim, albo po powrocie z rodzinnego wypadu na sanki w zimie – wielu marzy o przyjemnej, relaksującej kąpieli. Faktem jest, że kilkanaście minut w chłodnej wodzie latem lub zanurzenie się w ciepłej wodzie zimą przynosi wyczekiwany relaks i odpoczynek. Pozwala zregenerować siły i uspokoić myśli, dając energię na kolejne godziny. Jeszcze przyjemniejsza jest kąpiel w wannie pełnej aromatycznej albo kolorowej piany, w otoczeniu tealightów i przy stłumionych dźwiękach ulubionej muzyki. To doskonały pomysł na wieczorny relaks, porównywalny z pobytem w ekskluzywnym SPA

Kiedy znudzi się prysznic – wskocz do wanny

Wanny wolnostojące producentWłaściciele pryszniców mogą tylko zazdrościć. Choć niekoniecznie. Szczęśliwie się składa, że współczesne projekty użytkowe są tak różne, że każdy bez problemu znajdzie swoją ulubioną wannę. Do wyboru są wanny do zabudowy i wanny wolnostojące producentów polskich i od zagranicznych projektantów. Ceny wahają się w przedziale od kilkuset złotych za podstawowe modele akrylowe, aż do kilkunastu tysięcy za wanny wolnostojące wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zatem, jeśli ktoś ma już dość orzeźwiających strumieni chłodnej wody, która – owszem – rano doskonale pobudza, ale spływa szybko bez śladu w odpływie, jeśli stęsknił się za chwilą relaksu i możliwością zanurzenia w aromatycznych i zmysłowych bąbelkach – warto przeprosić się z wanną i pomyśleć o jej reaktywacji podczas kolejnego remontu. W bogatej i różnorodnej ofercie z pewnością znajdzie się model odpowiadający konkretnym potrzebom i możliwościom – zarówno finansowym, jak i przestrzennym.

W wielu domach problemem jest nadal niewielki metraż łazienki, który kiedyś wymusił zainstalowanie kabiny prysznicowej. Obecnie na rynku wanien dostępne są modele kompaktowe, wcale nie ustępujące wygodą i klasą wielkim nieckom wannowym mieszczącym dwie osoby naraz. Są dostępne są u producenta one dostępne u producenta wanien wolnostojących Sanitti: http://sanitti.pl/wanny/.

Wanny wolnostojące – modne i funkcjonalne

Godne polecenia są wanny wolnostojące producent polskiego, bowiem konkurują z zachodnimi ofertami stosunkiem jakości do ceny. Montaż wanny wolnostojącej jest znacznie szybszy i mniej problematyczny, gdyż nie wymaga dodatkowej obudowy i specjalnych przestrzeni, gdzie można ją umieścić. Wanna wolnostojąca może stać w dowolnym miejscu w łazience. Ostatnio modne jest umieszczanie jej centralnie, jako główny element aranżacji tego pomieszczenia. To ciekawy pomysł i wart rozważenia. Producent wanien wolnostojących zwykle tak projektuje swoje modele, by były one dekoracyjne i eleganckie. Z powodzeniem stanowią więc ozdobę łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*