Bezpieczna i wytrzymała mata Skip Hop

Baby Born – gdy chcesz uczyć swoje dziecko
12 grudnia 2018
Wycięte z scrapków zdobienia
Scrapki – wszystko, co warto wiedzieć o ich mocowaniu
9 stycznia 2019

Bezpieczna i wytrzymała mata Skip Hop

Współcześnie, wiele można byłoby wymienić dziecięcych akcesoriów, które wśród rodziców cieszą się rosnącą popularnością. Oprócz niezliczonej ilości zabawek i przedmiotów ułatwiających przyrządzanie i podawanie posiłków, na uwagę zasługują piankowe maty Skip Hop. Wzrastające zainteresowanie tymi artykułami sprawiło, że coraz częściej wypierają one klasyczne dywany, pełniąc rolę przyjemnego i bezpiecznego miejsca do dziecięcej zabawy. Co więcej, w idealny sposób wyznaczają przestrzeń dla niemowlaka, stanowiąc przykuwający wzrok element dekoracyjny wnętrza – bez względu na metraż.

Dlaczego mata jest lepsza od puzzli?

Dziecko leżące na dywanieZanim w sprzedaży pojawiła się mata Skip Hop, wielu rodziców decydowało się urozmaicić przestrzeń maluszka w kolorowe, piankowe puzzle. Taki wieloelementowy dywanik bardzo dobrze izolował od podłoża, zapewniając leżącemu czy siedzącemu maluszkowi ciepło, a przy okazji chroniąc przed upadkami czy urazami. Gdy pojawiły się maty, całkowicie zrewolucjonizowały branżę artykułów dziecięcych, szybko zjednując wierne grono zwolenników, bo o ile puzzle należało składać, matę co jedynie trzeba zwinąć w rulon, aby bez najmniejszych oporów rozłożyć ją później w wybranym przez siebie miejscu. A to niewątpliwie wpływa na wygodę i komfort użytkowania.

Mata idealna, czyli jaka?

Aby mata zapewniła maluszkowi najwyższy poziom satysfakcji z użytkowania, powinna być nie tylko kolorowa i przyciągająca uwagę, ale również praktyczna i funkcjonalna. Duży udział w tym zakresie odgrywa grubość. Nie będzie niespodzianką dla nikogo stwierdzenie, że im grubsza, tym większy komfort będzie w stanie zapewnić. To jakby oczywiste. W dalszej kolejności wymienić należy parametry izolacyjne oraz wielkość. W sytuacji, gdy mata ma posłużyć na dłużej, o wiele lepszym rozwiązaniem będzie wybór większej, która w początkowym okresie przyda się do przekręcania czy raczkowania, aby potem przemienić się w przystań do kreatywnych zabaw.

Mata Skip Hop Playspot GEO

Asortyment producenta obfituje w szereg rozmaitych produktów. Jednak na szczególną uwagę zasługuje model Playspot GEO, o dużej, ale minimalistycznej stylistyce, doskonale uzupełniającej wystrój współczesnych, skandynawskich wnętrz. W zależności od indywidualnych preferencji oraz zastosowanego wzornictwa, do wyboru są dwa kolory: szaro-biały oraz czarno-biały. Każda mata Skip Hop np. taka: https://www.coocoo.pl/pol_m_maty-i-lezaczki_maty-Skip-Hop-160.html wykonana jest z wytrzymałej i bezpiecznej pianki EVA, pozbawionej szkodliwych formamidów, PCW czy BPA. Nie wydziela zapachu i może być użytkowana już przez niemowlęta, które ukończą 10. miesiąc życia. W jej skład wchodzi 40 puzzli w kształcie trójkąta oraz 32 tworzących ramkę. W zestawie obrazkowa instrukcja pozwalająca na szybkie i bezproblemowe ułożenie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*