Słodki stół w kolorach przewodnich

opakowania tekturowe
Jakie materiały na opakowania jednostkowe są najpopularniejsze?
27 grudnia 2017
sprzątanie pokoju
Jak efektywnie sprzątać powierzchnie biurowe?
8 stycznia 2018

Słodki stół w kolorach przewodnich

candy bar

Niekiedy organizacja wesela przypomina działanie, nad którym trzeba wiele godzin pracować, aby efekt końcowy rzeczywiście się nam podobał. Chcemy chociażby, aby wszystko było w odpowiednich kolorach, od dekoracji kościelnych po candy bar. I o ile dobór odpowiednich kwiatów wydaje się prosty, o tyle już słodkości w konkretnej barwie mogą być bardziej problematyczne do dobrania.

Tymczasem warto wiedzieć, gdzie szukać candy baru, aby faktycznie możliwe było zrealizowanie naszego celu i stworzenie spójnej wizualnie imprezy. Zamiast samodzielnie zajmować się pieczeniem słodkości czy zajmowaniem miejsca w lodówce, aby wszystko dobrze się schłodziło, warto wykonanie takiego stołu zlecić profesjonalnej firmie – i jasno określić, jakie są nasze oczekiwania.

candy bar

Pastelowe dodatki

Najłatwiej jest wyczarować candy bar w odcieniach pastelowych – po prostu dlatego, że większość słodyczy może mieć swobodnie zrobiony lukier właśnie w tych odcieniach. Z tego powodu róż, mięta czy inne tego rodzaju odcienie świetnie sprawdzą się np. jako lukier na słodkich babeczkach, ale również w formie bez czy cukierków specjalnie na ten cel przygotowanych. Można oczywiście uzupełnić tego typu dekoracje ciekawymi dodatkami, np. w formie wstążek, które będą zdobiły słoiki i inne pojemniki. Sprawdzi się to zarówno przy stole niewielkim, który będzie dobry na mniejsze przyjęcia, jak również tym zupełnie dużym.

Zdecydowane kolory

Problemem nie jest również przygotowanie takiego stołu, na którym pojawią się słodycze w określonym, zdecydowanym kolorze przewodnim. Osoby, które obawiają się, że barwniki mogą być w takich przypadkach niezdrowe, mogą porzucić swoje lęki; obecnie można bez problemu zdobyć barwniki naturalne, a także wykonać je samodzielnie. Istotne jest jednak, aby wcześniej dowiedzieć się, czy firma, która przygotowuje candy bar, zajmie się tego rodzaju zleceniem. Świetnie sprawdzą się tutaj dekoracje w odcieniach ciemnej czerwieni, granatu czy zieleni.

Lekko jak piórko

Ciekawą opcją jest wybór dekoracji lekkich jak piórko – dla osób, które właśnie w takim „niebiańskim” wymiarze mają w planie przygotować całą imprezę weselną. W takim przypadku candy bar można nie tylko uzupełnić o jasne słodycze, ale przede wszystkim o takie ich rodzaje, które najlepiej sprawdzą się estetycznie. Mogą to być choćby pianki, bezy, mini ptysie, kolorowa lemoniada, a nawet… stoisko z watą cukrową! Wszystko zależy wyłącznie od naszych zasobów finansowych oraz wyobraźni, a także tego, co wybrana przez nas firma jest w stanie przygotować na nasze życzenie. Jeżeli jeszcze nie wiesz, jak się do tego zabrać, koniecznie zajrzyj na Ślubna-Alejka.com.pl i sprawdź ich ofertę na Candy bar.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Blue Captcha Image
Refresh

*