Przejdź do treści

Jakie bransoletki założyć na konkretne okazje

Dziś rynek biżuterii jest ogromny. U nas znajdziesz prawie każdy rodzaj biżuterii, nawet najbardziej wykwintny. W tym krótkim artykule chcę napisać o tym, jakie bransoletki nosi się przy różnych okazjach.

Jakie bransoletki założyć na konkretne okazje

Dyskoteka

Do tego typu aktywności najlepiej nosić bransoletkę, która nie jest za duża. Jeśli nosimy mini i szpilki, odpowiednie są srebrne bransoletki. Z drugiej strony, jeśli ubieramy się luźniej, np. w spodniach, to najlepiej założyć bransoletkę wykonaną z plastiku i sztucznego kamienia. Najlepiej nie błyszczeć i metalować. Mogą to być bransoletki z dużymi kamieniami lub mogą być wykonane z dużych bransoletek o mocnych kolorach. Trzeba wziąć pod uwagę, że biżuterię należy dopasować, bo łatwo ją zgubić w dyskotece, nie wiedząc kiedy.

Urodziny

Tu rządzą klasyka, czyli srebro i złoto. Zazwyczaj na takie uroczystości ubieramy się elegancko, wtedy najbardziej odpowiednie są srebrne kolczyki i bransoletki. Całkowity rozmiar może się różnić, ale zależy to od dokładnego ubioru. Oprócz biżuterii srebrnej można również nosić biżuterię złotą, ale nadaje się ona tylko do niektórych ubrań. Mogą być też tańszą alternatywą, niekoniecznie z tak drogich metali, w sumie ważne jest, aby przynajmniej emitowały światło.

Weselny bankiet

Na wesele najlepiej nosić srebro lub platynę. Musisz wziąć pod uwagę, że biżuteria jest dobrze utrzymana i zabezpieczona. Ruchów podczas tańca i gry jest dużo, a szkoda zgubić mały dodatek. Nie polecane do bransoletek ślubnych, ale w niektórych przypadkach nawet dobrze pasują.

Spotykać przyjaciół

Tu panuje całkowita wolność. Jednak coraz więcej dziewczyn nosi biżuterię wykonaną z naturalnych lub sztucznych klejnotów. Zwykle nadaje się do tego również całkowicie imitacja biżuterii. Ważne jest, aby prawidłowo dobrać kolor. Bransoletki mogą być wykonane z dużych elementów, zwłaszcza jeśli użyjesz tego samego stylu koralików. Bardzo ciekawe bransoletki kupisz tutaj: www.chilli.sklep.pl Sklep podpowie również, jaką biżuterię wybierzesz do swojego stroju.

Praca

To jest najtrudniejsze, bo wszystko zależy od naszej pozycji. Nie wolno nosić kolczyków, łańcuszków, broszek, bransoletek i kilku pierścionków. To musi być za dużo i będzie wyglądać okropnie. Najlepiej być minimalistycznym, nosić kolczyki, bransoletki i jeden lub dwa pierścionki. wystarczająco. Co do typu, to zależy od ubioru, jak pisałam, ubrania eleganckie-srebrne, luźne-wszystko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.